Türkmeneli Cephesi

Amerikan Deniz Komandosu:”IŞİD Büyük İsrail Projesi”

Amerikan Deniz Komandosu:”IŞİD Büyük İsrail Projesi”
11 views
11 Ocak 2017 - 21:37

Eski ABD Deniz komandosu: DEAŞ‘lılar İsrail’de tedavi görüyor.

I. Körfez Savaşında ABD Deniz Komandosu olan Kenneth O’Keefe, “IŞİD açılımı ‘İsrail Gizli İstihbarat Servisi’ olabilir” dedi.

Eski bir Amerikan Deniz Komandosu ve savaş karşıtı aktivist olan Kenneth O’Keefe, Rusya’nın RT kanalına özel açıklamalarda bulundu

“DAEŞ’İN AÇILIMI ‘İSRAİL GİZLİ İSTİHBARAT SERVİSİ’ OLABİLİR”

Terörle mücadele konusunda şuanda yapılanların dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek olmadığını söyleyen O’Keefe, Ortadoğu’daki mücadeleyi daha iyi anlamak için “Oded Yinon’un ‘1980’lerde İsrail’in Stratejisini’ okumanız gerektiğini savunuyorum.” dedi.

İsrail’in temel hedefinin “Büyük İsrail Projesi” doğrultusunda genişlemek olduğunun altını çizen O’Keefe, “komik gelebilir ama DAEŞ’in açılımı İsrail Gizli İstihbarat Servisi (Israel Secret Intelligence Service) olabilir.” dedi.

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.