Türkmeneli Cephesi

İran İstihbaratı Katil Ermeniyi Protesto Eden 2 Türk Aktivisti Gözaltına Aldı

İran İstihbaratı Katil Ermeniyi Protesto Eden 2 Türk Aktivisti Gözaltına Aldı
9 views
24 Nisan 2018 - 14:44

Ermeniler bu sabah İran’ın başkenti Tahran’da güvenlik güçlerinin izni ile SÖZDE 24 Nisan 1915 ermeni soykırımı bahanesi ile Türk ve Türkiye Cumhuriyeti aleyhine ölüm sloganları atarak protesto gerçekleştirdi.

İşgalci katil ermenilerin attığı “Ölüm olsun Türk’e,Ölüm olsun Türkiye Devletine,
Türkiye Bayrağının kırmızı rengi soykırım yapılan ermenilerin kanıdır” sloganlarının üzerine protesto yerine gelen İran işgali altındaki Güney Azerbaycan Türkleri kahramanca ermenilerin karşısına dikilip tokat gibi Karabağ protestosu yaptı.

Bu olayın üzerine Türklere ve Türkiye Cumhuriyetine ölüm sloganları atan ermenilere sessiz kalan İran güvenlik güçleri ve İran İstihbarat birimleri  2 Güney Azerbaycan Milli aktivisti Asger Tebrizli ve Aydın Kulizade’yi İran rejiminin desteklediği cani ermenilere karşı “Karabağ bizimdir bizim kalacak” sloganı atmak suçundan göz altına aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.