Türkmeneli Cephesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AİHM’in Demirtaş Kararı Bizi Bağlamaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AİHM’in Demirtaş Kararı Bizi Bağlamaz
21 views
20 Kasım 2018 - 13:34

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının ardından gündeme dair sorulara yanıt verdi.

Erdoğan, Bahçeli ile yarın yapacağı görüşmeye ilişkin soruya, “Seçim ittifakını konuşacağız” dedi. Erdoğan, AİHM’in Demirtaş ile ilgili kararının hatırlatılması üzerine, “Bizi bağlamaz. Karşı hamlemizi yapar işi bitiririz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın konuşmasının satır başları:

  • AİHM’in Demirtaş ile ilgili kararı –“AİHM’in verdiği kararlar bizi bağlamaz. Biz karşı hamlemizi yapar, işi bitiririz.”
  • Yerel seçimlere ilişkin açıklama –“Önümüzdeki Cumartesi günü adayların bir kısmı açıklanabilir.”
  • Bahçeli ile yapılacak görüşme –“Cumhur İttifakında bir sorun yok. Seçim ittifakını da görüşeceğiz. Temenni ederim ki her iki taraf için de iyi olabilecek bir sonuca varırız.”
  • Soğan ve patates fiyatlarının artması –“Depo baskınlarında nasıl stoklar yaptıklarını görüyoruz. Buralarda asla taviz yok. Öyle patates, soğan stokçuluğu, öbür tarafta birçok sebze, meyvede bu tür stoklar yapmanın bedelini ödeyecekler.”
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.