Türkmeneli Cephesi

ITC “Barzani Bağımsızlık Kararı” Reddini Yineledi!

ITC “Barzani Bağımsızlık Kararı” Reddini Yineledi!
23 views
10 Haziran 2017 - 18:22

Irak Türkmen Cephesi Yürütme Kurulu üyeleri, 25 Eylül’de yapılacak IKBY Bağımsızlık referandum ile ilgili Erbil’de yapılan Kürt Partileri toplantısına, herhangi bir üyenin katılımı için teklif etmediğini ve konuyla ilgili bilgilerinin olmadığını ilan etmekteyiz.

Kürt Siyasi Partilerinin Toplantısına katılan IKBY Parlamento Meclisi üyesi ve Irak Türkmen Cephesi adayı olan kişinin Sadece düzenli toplantılara katılmak gibi olmuştur. Bağımsızlık Referandum kararı,Irak Türkmen Cehesi Yürütme Kurulu üyelerinin bildirisinde açıkca red edilmiştir. Red pozisyonun haricinde, herhangi bir karar yürütme kurulu üyelerinin görüşü olamaz ve bağlamaz. Yürütme Kurulu üyeleri,konu ile görüşü ve duruşu hakkında kamuoyunu yanıltmaya yönelik her türlü girişimler başarısız olacaktır…

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.