Türkmeneli Cephesi

ITC Lideri Salihi’den Türkmen Partilerine Ziyaret

ITC Lideri Salihi’den Türkmen Partilerine Ziyaret
32 views
08 Mart 2019 - 0:45

Türkmeneli Lideri Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Erşat Salihi ve beraberindeki üst düzey bir heyet Kerkük’teki Türkmen siyasi partilerini ziyaret etti.

Salihi başkanlığındaki heyet, Irak Türkmen Adalet Partisi, Türkmeneli Partisi, Türkmen Karar Partisi ve Irak Türkmen Milliyetçi Hareketine ayrı ayrı ziyaret gerçekleştirdi.

Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Ve Kerkük Milletvekili Erşat Salihi ve Irak Türkmen Cephesi Başkan Yardımcısı Hasan Turan başkanlığı’ndaki üst düzey heyet görüşmelerde Kerkük’teki siyasi ve güvenlik sahasındaki durumu ele aldı. Ziyaret zorluklara karşı Türkmen görüşünü birleştirmek amaçlı düzenlendi.

Ziyarette Türkmen Partileri, Türkmenlerin siyasi hakları olan Kerkük Valilik görevine bir Türkmen şahsiyetinin aday göstermeye karar verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.