Türkmeneli Cephesi

KAHRAMAN TSK’dan Suriye Sınırına 40 Araçlık Askeri Sevkiyat

KAHRAMAN TSK’dan Suriye Sınırına 40 Araçlık Askeri Sevkiyat
9 views
04 Eylül 2018 - 22:30

Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderilen askeri araçlı yüklü TIRlar ile zırhlı araçlar Kilis’e geldi. Akşam saatlerinde 6’sı tank ve obüs yüklü TIRlar ile zıhlı personel taşıyıcılardan oluşan yaklaşık 15 araçlık konvoy da Kilis’e ulaştı

Suriye sınırındaki birliklere takviye olarak gönderilen mühimmat yüklü TIRlar ile zırhlı araçlardan oluşan konvoy Kilis’e ulaştı.

Bazı birliklerden yola çıkarılan mühimmat yüklü TIRlar ile zırhlı araçlardan oluşan 25 araçlık askeri konvoy, Kilis’ten geçerek Elbeyli ilçesi Suriye sınır hattı istikametine doğru hareket etti.

Akşam saatlerinde ikinci sevkiyat gerçekleştirildi.

Bazı birliklerden gönderilen 6’sı tank ve obüs yüklü TIRlar ile zıhlı personel taşıyıcılardan oluşan yaklaşık 15 araçlık konvoy, Kilis’ten geçerek Elbeyli ilçesi Suriye sınır hattı istikametine doğru hareket etti.

Güvenlik önlemleri altında götürülen askeri araçların, sınırın Suriye tarafındaki askeri birliklere takviye amaçlı gönderildiği öğrenildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© 2019 TÜRKMENELİ CEPHESİ - Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.